Головна » 2022 » Июль » 12

25 червня 2022 року світ побачив першу «ластівку» нашого земляка Олексія Скробагатого – книгу «Струнами душі». А вже за кілька днів автор особисто подарував дебютну книгу Старосинявській центральній бібліотеці, за що колектив книгозбірні висловлює щиру подяку!

У передмові до збірки, яку написав Олексій Миколайович зазначено: «Вірші, котрі увійшли у збірку, демонструють уміння переосмислювати побачене, виділяти те, що хвилює, не залишає байдужим. Автор торкається питань почуттів, законів совісті, любові та добра, зображає всю свою зворушливу ніжність до доньки, сім’ї. Поет ... Читать дальше »

Переглядів: 172 | Добавил: Світлана | Дата: 12.07.2022 | Комментарии (0)

07 липня 2022 року в сільських бібліотеках-філіях відбулись години народознавства «Ой на Івана, ой на Купала дівчина віночок собі сплітала», під час яких дівчата навчались плести віночки, пускали їх на воду, водили хороводи.

Бібліотекарі ознайомили учасників заходів з історією, традиціями і звичаями свята Івана К ... Читать дальше »

Переглядів: 108 | Добавил: Світлана | Дата: 12.07.2022 | Комментарии (0)