Головна » 2022 » Июнь » 02

В рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу», краєзнавчі видання подарувала для бібліотеки поетеса, краєзнавиця, просвітниця Любов Сердунич.

Колектив бібліотеки щиро вдячний за книжковий подарунок і впевнений, що він стане у пригоді тим, хто цікавиться істиричним минулим нашого краю.

... Читать дальше »

Переглядів: 124 | Добавил: Світлана | Дата: 02.06.2022 | Комментарии (0)

Збір, узагальнення та аналіз інформації є невід’ємною складовою роботи бібліотекаря. Полегшити дане завдання можуть знання, здобуті при перегляді освітнього серіалу «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» на сайті «Дія. Цифрова освіта».

Так, під час семінару на тему «Сучасні тенденції розвитку сільської бібліотеки», група фахівців сільських бібліотек територіальної громади більш детально познайомилася з зручним інструментом, за допомогою якого можна легко і швидко планувати заходи, складати опитування та анкети, а також збирати іншу інформ ... Читать дальше »

Переглядів: 103 | Добавил: Світлана | Дата: 02.06.2022 | Комментарии (0)

27 травня 2022 року для фахівців сільських бібліотек територіальної громади відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції розвитку сільської бібліотеки». Ольга Іванець, директор КЗ «Старосинявська ЦБ» у своєму  виступі зосередила увагу присутніх на сучасний стан українських    бібліотек: співпраця, кооперація, підтримка та організація трудових відносин в умовах воєнного часу. Фахівці бібліотек Наталія Шамрай, провідний методист, Раїса Олійник, бібліограф, Зваричук Любов, завідуюча бібліотекою для дітей у своїх виступах окреслили роботу бібліотек територіальної громади  під час воєнного стану, про інформаційну роботу бібліотек, організацію бібліотечного обслуговування внутрішньо переміщенних осіб та проведенн ... Читать дальше »

Переглядів: 108 | Добавил: Світлана | Дата: 02.06.2022 | Комментарии (0)

25 травня 2022 року працівник хабу цифрової освіти «Старосинявська центральна бібліотека» Алла Паламарчук прийняла участь у онлайн-вебінарі «Правові засади ведення бізнесу», організованому фахівцем Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмилою Гарник для молоді, що перебуває у пошуках роботи.

Також серед фахівців були присутні начальник Старосинявської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Галина Гук, головний юрист Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь, успішні підприємці.

... Читать дальше »

Переглядів: 109 | Добавил: Світлана | Дата: 02.06.2022 | Комментарии (0)