Головна » 2022 » Май » 20

День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 р.

В межах Днів Європи 2022 в Україні, з метою посилення самоідентифікації України як європейської держави, Відділ обслуговування Старосинявської центральної бібліотеки підготував Європейський інформпровідник «Вивчай Європу – змінюй Україну».

... Читать дальше »

Переглядів: 158 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, вірності та любові. Вона настільки глибоко увійшла в наше життя, що в Україні встановили навіть спеціальне свято – День вишиванки. Це свято відзначають щорічно у третій четвер травня.

В День вишиванки працівники відділу обслуговування Старосинявської центральної бібліотеки організували тематичну книжкову виставку «Українські вишиванки – наче райдуги світанки». Бібліотекарі ознайомлювали відвідувачів книгозбірні з чудовими книгами та ... Читать дальше »

Переглядів: 138 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

В рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" центральна книгозбірня поповнилася новими книгами: «Все те незриме світло» (Ентоні Дорр), «Оголений нерв» (Світлана Талан), «Хірург» (Тесс Геррітсен), «Львів. Кава. Любов», «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» (Вікторія Горбунова).

Працівники бібліотеки з радістю прийняли такі чудові подарунки від читачки Наталії Дідух.

... Читать дальше »

Переглядів: 152 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

Бібліотекарі щодня мають змогу спілкуватись із багатьма цікавими людьми.

У свій час активною читачкою була Гневуш Тетяна Дмитрівна. Вона читала детективи, українську та зарубіжну класику, книги з садівництва, городництва та кулінарії. Особливо цікавилась журналом «Жінка», де друкувались схеми вишиванок, адже (з її слів) дуже любить вишивати.

Тетяна Дмитрівна почала вишивати, ще навчаючись у школі. Потім трудо ... Читать дальше »

Переглядів: 211 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)