Головна » 2019 » Май » 17 » "Вишиванка цвіте над Україною"
"Вишиванка цвіте над Україною"

16 травня 2019 року в Старосинявській районній бібліотеці відбулося літературно-мистецьке свято «Вишиванка цвіте над Україною». В цей день усіх присутніх згуртувала любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань. Захід приурочений Всесвітньому дню вишиванки, тому кожен учасник долучився до свята, одягнувши вишиванку. На даному святі були присутні гості: Оксана Бондарчук, керуюча справами Старосинявської селищної ради, Володимир Захар’єв, голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», Олег Лучіцький, підприємець, депутат селищної ради, Микола Маліновський, депутат районної ради, голова районної партійної організації ВО «Батьківщина», жителька села Заставці Раїса Шафінська та села Пасічна Карина Смольська, які читали свої власні вірші, аматорський колектив районного Будинку культури «Оберіг», керівник Людмила Коваль, майстрині української вишивки Лілія Скрипник, Ніна Метр, Ірина Шпак. На святі лунали українські народні пісні, вірші, легенда про українську вишивку, представлені роботи місцевих майстринь, демонструвався відеоролик про вишиванку. На завершення свята всі учасники взяли участь у флешмобі «Я люблю вишиванку».

Переглядів: 350 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0