Головна » 2019 » Июнь » 7 » «Бібліографія – як засіб освоєння сучасного інформаційного простору»
«Бібліографія – як засіб освоєння сучасного інформаційного простору»

31 травня 2019 року проведено творчу лабораторію на тему «Бібліографія – як засіб освоєння сучасного інформаційного простору» для працівників централізованої бібліотечної системи. Відкрила навчання директор ЦБС Іванець О.М., яка акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у задоволенні інформаційних потреб користувачів, надання оперативного доступу до інформаційних ресурсів, активному впровадженні бібліотечно-інформаційних послуг. Консультацію «Довідково - бібліографічне обслуговування в бібліотеці» надала провідний методист Шамрай Н.В. Години взаємних порад провели завідуюча відділом обслуговування Лукачек Н.В «Сучасний читач у бібліотеці: форми роботи з набуття бібліотечно-бібліографічних знань», заступник по роботі з дітьми Зваричук Л.В. «Виховання інформаційно-бібліографічної культури юних користувачів».

Проведено практичні заняття по бібліографічному опису як базовому компоненті у бібліотечній роботі. Працівники бібліотек ОТГ брали активну участь у проведенні творчої лабораторії, представляючи свій досвід. Підводячи підсумки директор ЦБС Іванець О.М. наголосила, що головна мета сучасних книгозбірень – це забезпечення інформаційних потреб як реальних, так і потенційних користувачів, використовуючи при цьому різні види і форми інформаційного обслуговування, відмітила важливу роль довідково-бібліографічного апарату у цьому процесі.

Переглядів: 339 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0