Головна » 2019 » Май » 8 » 8 травня - День пам'яті та примирення
8 травня - День пам'яті та примирення

День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Працівники бібліотеки до цієї дати підготували презентацію книжково-ілюстративної виставки-пам’яті на тему «Низький уклін солдату-визволителю, любов і шана молодих сердець». Бібліотекар Шпак І.С. ознайомила учнівську молодь  Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №1 з книгами та документальними матеріалами, які висвітлюють  події Другої світової війни та роль України в ній. Словами вдячності згадали всіх героїв -земляків, які віддали своє життя на фронті в ті жорстокі дні за  вільну рідну землю.

Переглядів: 568 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0