Головна » 2018 » Март » 6 » «Вічний, як народ»
«Вічний, як народ»

9 березня відзначаємо 204 – ту річницю від дня народження великого сина українського народу, геніального поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка. Він прожив усього 47 років , із яких 24 був у кріпацтві, 10 років мучився в солдатській неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною.

До цієї дати у центральній районній бібліотеці організована книжково – ілюстративна виставка «Вічний, як народ», на якій представлено матеріали про життя і діяльність великого українського поета та художника Т.Г. Шевченка.

Шановні користувачі! Хочемо звернути Вашу увагу на унікальне, ювілейне видання «Кобзаря». На відміну від численних так званих «повних збірок», пропоноване видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку,яке поєднало всі твори,що потрапляли під цензурування як за царату,так і за радянщини. До того ж, чимало творів подано з авторовими варіантами, практично невідомими широкому загалові. Занурити у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, автографів віршів, листів, світлин поета та його автопортретів. І нарешті , усе видання, від першої до останньої сторінки, унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р.( т.зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який, на думку науковців-філологів, є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет. Книжку видрукувано на високоякісному шведському тонованому офсеті, який спеціально було розроблено для книжкових видань преміум - класу. Дизайн палітурки стилізовано під оформлення дорадянських видань «Кобзаря», а елементи орнаменту відтворюють декор оригінальних фоліантів ХІХ ст. Обкладинку виготовлено з елітного палітурного італійського матеріалу. Тиснення обкладинки й бронзове фарбування обрізу виконано ручним способом. Це видання для бібліотеки подарував житель Старої Синяви Кравчук Ю.М.

Бібліотекар відділу обслуговування Шпак О.В. презентувала перед користувачами дану виставку та ознайомила з творами Великого Кобзаря.

Переглядів: 405 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0