Головна » 2017 » Липень » 31 » Тренінг "Ресурси і послуги сучасної бібліотеки – у відповідність до потреб сьогодення"

28 липня в читальному залі бібліотеки відбувся тренінг для бібліотечних працівників громади на тему: «Ресурси і послуги сучасної бібліотеки – у відповідність до потреб сьогодення». Нині необхідні зміни в бібліотечній діяльності. Тож, бібліотечні фахівці усвідомлюють, що якість обслуговування користувачів бібліотеки в першу чергу залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Про «Майбутнє публічних бібліотек та їхню роль в інформаційному суспільстві» розповіла директор ЦБС Іванець О. М. Учасники тренінгу ознайомилися з консультацією «Використання сучасних форм та методів популяризації літератури в роботі з дітьми», яку надала завідуюча районною бібліотекою для дітей Зваричук Л.В.

Під час проведення тренінгу бібліотекарі прослухали поради фахівця завідуючої відділом обслуговування Лукачек Н.В. про «Обслуговування користувачів: реалії сьогодення», навчались як якісно та оперативно задовольняти інформаційні запити користувачів, як проводити масові заходи, щоб вони були цікаві користувачам. Також бібліотекарі району переглянули методичний колаж «Сільська бібліотека: час нових підходів», який презентувала провідний методист Шамрай Н.В. Взяли участь у тренінгових вправах «Створення блогів сільських бібліотек», який провів художник-оформлювач Гончарук В.О.

На завершення навчання обмінювалися досвідом роботи «Нам є що розповісти. Ділимося напрацюваннями» бібліотекар Мисюрівської бібліотеки-філіалу Джулій Р.В. та бібліотекар Лисанівської бібліотеки-філіалу Лахман Г.В. , які нещодавно відвідали обласні навчання.

Переглядів: 38 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0