Головна » 2017 » Март » 29 » Тиждень дитячої книги «Велике книгочитання. Читають всі»
Тиждень дитячої книги «Велике книгочитання. Читають всі»

27 березня 2017 року на базі Пасічнянської сільської бібліотеки відбулося районне відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Велике книгочитання. Читають всі», в якому взяли участь директор ЦБС Іванець О.М., завідуюча районної бібліотеки для дітей Зваричук Л.В., провідний методист ЦРБ Шамрай Н.В., вчителі та учні місцевої загальноосвітньої школи, батьки. В бібліотеці гамірно і весело. Тут зібралися активні наймолодші читачі бібліотеки, щоб вшанувати Книгу. Мудра Сова розповіла про правила поводження з книгою. Діти декламували вірші про книгу та читання. Звучали пісні про бібліотеку. Також під час заходу вшанували пам’ять патріотів захисників України. Завідуюча бібліотеки Палага Г.Г. звернулася до учасників заходу бути активними читачами, любити книгу та відвідувати бібліотеку під час березневих канікул. Директор ЦБС Іванець О.М. подякувала всім за участь у заході та подарувала бібліотеці підбірку цікавих дитячих книг та дисків.

Переглядів: 485 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0