Головна » 2018 » Март » 12 » «Сьогодні, жінко, ваше свято!»
«Сьогодні, жінко, ваше свято!»

8 березня 2018 року в приміщенні Бабинської сільської бібліотеки – філіалу проведено літературну годину «Сьогодні, жінко, ваше свято!», який організували бібліотекар Горбатюк А.М. та завідуюча клубом Бай В.В. В заході взяли участь учні 1-4 класів місцевої загальноосвітньої школи. Ведучі свята Берегельська С.В. та Дорошок І.В. свій акцент зробили на образі матері. Мама - основа всіх основ. Вона народжує і виховує дитину, проймаєтся її болем на відстані. Немає наймилішої для нас людини, з прекрасним гордим іменем - мати. Наймолодші користувачі бібліотеки Роздорожний А.І., Чорна Р.Р., Яремус С.П., Сорока В.В., Чмілевський А.М., Яремус Ж.П., Бай Р.І. розповідали вірші про матір, подругу, дівчину, жінку. Юркова Д.С. учениця 1 класу виконала пісню «Сорочка мамина», учениця 4 класу Дорошок І.В. виконала пісню «Лети пташко». На заході були присутні жителі села Бабине.

Ціль та мета проведення даного заходу полягає у вшануванні світлого образу матері, жінки, дівчини, витканого з поезії та формування у людей почуття глибокої поваги і шани до жінки.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 442 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0