Головна » 2018 » Октябрь » 26 » Презентація всеукраїнського збірника «ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА-2»
Презентація всеукраїнського збірника «ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА-2»

У кожному місті і у кожному селі

Є справжній світлий рай…

І в спільній книзі разом ми змогли

Прославити достойно рідний край!

Світлана Соболевська

28 жовтня 2018 року в читальному залі бібліотеки відбулася визначна подія: представлення всеукраїнського альманаху «ПОЕТИЧНА ТОПОНІМІКА-2», до якого увійшли матеріали і про населені пункти нашого Старосинявського району. У заході взяли участь представники влади, краєзнавці, вчителі, користувачі та бібліотекарі, представники громадської організації «Яворина». У презентованому збірнику 55 авторів розповідають про 72 населені пункти України. У тому числі – і про наші населені пункти: зокрема, Хмельниччини і району. Ці вірші – наче візитівка Старосинявщини.

Ведуча заходу бібліотекар Ірина Шпак запросила редактора-упорядника збірника Любов Сердунич розповісти як виник задум створити цю унікальну книжку і як вона творилася. Любов Андріївна представила населені пункти, які увічнили у 2-ому випуску альманаху, а також занурила всіх у світ поетичної топоніміки, у світ художнього слова про рідний край її співавторів. Олександр Осадчук (с. Нова Синявка) теж ознайомив присутніх із своїми творами, які увійшли до збірника. Поділились своїми враженнями від альманаху та проведеного заходу голова Старосинявської районної організації Національної спілки краєзнавців України Антоніна Станіславівна Поліщук та методист відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Світлана Володимирівна Гринчук. Співавтори подарували для районної книгозбірні примірники книг, а директор ЦБС Ольга Миколаївна Іванець подякувала всім за участь у заході, побажала творчості та натхнення. Працівники районного Будинку культури виконали пісні на вірші Любови Сердунич «Стара Синява» та «Вербичка».

Ведуча заходу закликала всіх вивчати рідний край, розповідати про нього, творити його історію, аби мали чим пишатися і ми, і наші діти, і онуки, і всі прийдешні покоління!

Переглядів: 480 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0