Головна » 2019 » Февраль » 11 » Презентація книги "Цікаво. Про100. Зручно"
Презентація книги "Цікаво. Про100. Зручно"

У літературно-мистецькій світлиці "Дотик до душі" центральної районної бібліотеки 8 лютого 2019 року відбулася презентація книги "Цікаво. Про100. Зручно", укладачами якої є Кицун Віктор Петрович, вчитель математики Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 та Кицун Олександр Вікторович, учасник змагань з усного рахунку Прангліміне. Ведуча заходу бібліотекар Наталя Данілкович наголосила, що вміння обчислювати швидко, правильно і зручним способом, тобто раціонально, може знадобитися в різних життєвих ситуаціях і є запорукою успішного засвоєння не тільки математики, але й інших дисциплін. А також зачитала вислів О. Погорєлова про математику як науку та надала слово методистові відділу освіти, молоді, спорту, культури Старосинявської селищної ради Грохольській Г.В., яка безпосередньо познайомила з автором книги Віктором Петровичем та присутніми на заході керівниками місцевих органів самоврядування. Віктор Петрович – учитель від Бога, закоханий у свою професію та математику. Захід супроводжувався показом відеороликів про навчання математики, безпосередньою презентацією розділів книги. Учні місцевих шкіл демонстрували свої вміння усного рахунку. Усі присутні брали активну участь в обговоренні. На сторінках підручника є смішинки, які діти показали в читальному залі, що урізноманітнило та надало презентації невимушеної атмосфери. На завершення заходу вручено дипломи Кицуну В.П., Кицуну О. В., та Гук О. Голова Старосинявскої районної державної адміністрації Франчук В.В. та керуюча справами апарату Старосинявської селищної ради Бондарчук О.О. побажали усім натхнення та реалізації подальших планів. Кицун В.П. подарував для районної книгозбірні дану книгу, а бібліотекар Данілкович Н. П. віншувала всім творчого натхнення, вагомих здобутків, нових перемог, успіхів та удачі завжди та в усьому! Усний рахунок – це молодість розуму. Завжди залишайтеся молодими!

Переглядів: 378 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0