Головна » 2016 » Июнь » 2 » Повінь душі
Повінь душі

Мшанець розлігся дивом-плесом,

По долах, видивах, гайків

Пташинний спів  звучить, як меса

В мереживах ставків й гайків.

Так пише про своє село Мшанець поет Володимир Миколайович Ярчук, член літературної спілки «Поділля, член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка та полковник окремого Подільського козацького полку «Молода Січ» ім. Устима Кармелюка.

Народився поет    14 лютого 1940 року в с.Мшанець, закінчив школу в рідному селі, Кам’янець-Подільське культосвітне училище, Московський інститут культури та народний університет мистецтв, п’ятирічний факультет станкового живопису та графіки.

Відтворює Володимир Миколайович прекрасний оточуючий світ у фарбах, музиці і слові. Кожна із його книг оформлено його авторськими малюнками, портретами, а на слова його поезії пишуть музику композитори Іван Пустовий, Володимир Подоба, Василь Цимбалюк.

Він особисто читає свою лірику у багатьох школах, бібліотеках міста та області. Слова його поезії часто чують в міських університетах, академіях, коледжах.  А на  зустрічі до своїх земляків він приїжджає з великим задоволенням. Його поезія присвячена дитинству, юності, батькам, красі рідного  Поділля.  2016 року вийшла його нова  дванадцята книга «Повінь душі», яку він нещодавно презентував в Мшанецькій  сільській бібліотеці на поетичній годині «Життєвими та творчими стежками поета».

Учасники заходу - це односельці та учні місцевої школи.  Бібліотекар Тетяна Іванівна Заїкун познайомила з творчим доробком поета-земляка. Свої поетичні рядки дарував присутнім Володимир Ярчук.  Під час зустрічі учасники задавали йому запитання.

Кожна з книг Володимира Ярчука – це нова поетична висота, новий етап творчості.

Переглядів: 564 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0