Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Пізнавальна вікторина «Люби і знай свій край»
Пізнавальна вікторина «Люби і знай свій край»

14 жовтня 2017 року жителі Старої Синяви відзначали чудове свято – День селища. Ранок 14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці видався для старосинявців радісним, гамірним, святковим - із 8-ої години у центрі селища розпочалися різноманітні дійства, котрі проходили за сприянням народного депутата України Віктора Бондаря. Святкового настрою додавали прикраси в національно-патріотичній палітрі кольору, якими оформлено центральну площу. Це вперше відбувся такий масштабний і насичений подіями велелюдний захід на День селища!

В рамках святкових заходів працівники центральної районної бібліотеки провели святкову безпрограшну лотерею та цікаву пізнавальну вікторину «Люби і знай свій край», запитання якої стосувалися історичного минулого та сьогодення нашого краю. Також у бібліотеці організовано книжково-ілюстративну виставку «Дім, що зветься Старою Синявою».

Хвилю радісних емоцій викликали щирі вітання зі святами керівництва Старосинявської ОТГ, гостей та запрошених, святковий концерт творчої молоді та творчих колективів Старосинявщини, сучасний святковий концерт, котрий відбувся у Старій Синяві за підтримки Народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича, радісні вітання молодих пар, вручення подарунків та відзнак, теплі виступи артиста Валерія Твіна та гурту гарного настрою із міста Києва «Ренесанс». У цей день кожен житель громади відчув себе частиною великої родини.

Переглядів: 34 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0