Головна » 2017 » Листопад » 27 » "Не згасни, свічко пам'яті"
"Не згасни, свічко пам'яті"

Протягом листопада 2017 року в бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка "Не згасни, свічко пам'яті". У суботу 25 листопада 2017 року у центрі селища Стара Синява біля Меморіалу пам’яті жертвам Голодомору 1932-33 років відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті 85-ій річниці жертв голодомору із запаленням свічок та покладанням квітів. Події 33-го особливо жорстокі, їх треба пам’ятати, щоби ніколи не повторити… вчинені комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу - Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, вони й нині боляче торкаються душі. Поминальну літургію за померлими відправив благочинний Старосинявського району Української православної церкви Київського патріархату Макаровський Олег. Керівники району, представники органів місцевого самоврядування, керівники та працівники організацій, установ та підприємств району, представники громадських організацій, схилили голови у спільній молитві. Зі словами скорботи до присутніх звернулись: голова райдержадміністрації Ігор Русий, голова районної ради Василь Франчук, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 38 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0