Головна » 2017 » Листопад » 21 » "Майдан - це стан душі і поклик серця"
"Майдан - це стан душі і поклик серця"

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада 2017 року у селищі Стара Синява на площі біля районного будинку культури відбулися заходи з нагоди відзначення четвертої річниці Революції Гідності, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО. Вклонитися пам’яті бійців і віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність України прийшли керівники селищної ради, райдержадміністрації, районної ради, учасники антитерористичної операції, волонтери, працівники установ і організацій, представники політичних партій, релігійних конфесій та небайдужі громадяни. Урочистий захід розпочала бібліотекар 1 категорії центральної районної бібліотеки Данілкович Н.П., яка закликала згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, щоб пам’ять всіх невинно убитих згуртовувала живих, дала силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти тим, хто ціною власного життя виборював право на краще майбутнє України.

Працівники центральної районної бібліотеки цього дня в бібліотеці з метою увічнення громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України представили книжкову експозицію «Майдан у книгах» та провели для користувачів огляд представленої літератури .

Переглядів: 71 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0