Головна » 2018 » Декабрь » 10 » Круглий стіл «Мій світ без насильства»
Круглий стіл «Мій світ без насильства»

07 грудня 2018 року в читальному залі бібліотеки в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл «Мій світ без насильства». В роботі круглого столу взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Оксана Ліщишина, заступник голови селищної ради Світлана Лакуста, завідувач сектору опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації Оксана Каспрук, фахівець соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної селищної ради Інна Шуляк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Наталія Сивопляс, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Полюляк, провідний фахівець з профорієнтації Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмила Гарник, інспектор ювенальної привенції, лейтенант поліції Михайло Литвинюк, начальник сектору привенції, підполковник поліції Віктор Попович.

Ведуча заходу бібліотекар Наталя Данілкович наголосила про те, що з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства,” в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція “16 днів проти насильства,” ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Під час обговорення на круглому столі демонструвались слайди. Всім учасникам заходу вручили помаранчеві стрічки та друковані буклети з інформацією про те як запобігти насильству в суспільстві.

Бібліотекар підвела підсумки засідання круглого столу та розповіла притчу «Все залишає свій слід».

Переглядів: 455 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0