Головна » 2017 » Червень » 27 » Круглий стіл до Дня Конституції України
Круглий стіл до Дня Конституції України

27 червня 2017 року в читальному залі відбувся круглий стіл «Конституція – основний закон нашого життя» до Дня Конституції України, в якому взяли участь заступник голови селищної ради Бондарчук О.О., заступник голови райдержадміністрації Ліщишина О.В., начальник відділу Старосинявського бюро правової допомоги Яловіцька Л.О., директор Старосинявської ЦБС Іванець О.М., представники ЗМІ, працівники установ і організацій, освітяни, бібліотекарі сільських публічних бібліотек громади.

Ведуча круглого столу бібліотекар 1 категорії Данілкович Н.П. розповіла про процес народження Української Конституції та наголосила на тому, що важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності та скільки крові і сліз було пролито нашими земляками, щоб сьогодні у цій залі око милував синьо-жовтий прапор, Володимирський тризуб і вільно всі могли заспівати «Ще не вмерла Україна». Прозвучав Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні та українських військових, котрі загинули під час виконання службових обов’язків в зоні АТО. Учасники круглого столу долучились до обговорення важливих питань сьогодення: чому для держави так важливо мати свою Конституцію, які права громадянам гарантує цей документ, чи могла б людина існувати поза законами? Піднімались також питання про право кожного громадянина на освіту, медицину, культуру. Працівники районного Будинку культури та Даринка Гингазова привітали учасників заходу зі святом гарними піснями про Україну. На завершення круглого столу прозвучав вірш В. Симоненка «Людина» та присутні ознайомились із книжковою виставкою «Конституція України- паспорт держави».

Переглядів: 30 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0