Головна » 2018 » Май » 8 » Книжкова виставка-пам’ять «В нашій пам’яті - імена визволителів»
Книжкова виставка-пам’ять «В нашій пам’яті - імена визволителів»

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. У ці травневі дні ми вшановуємо пам'ять жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні та відзначаємо День Перемоги над нацизмом.

Біда не оминула жодної нашої родини - у кожній хтось із близьких загинув на фронтах, згорів у пекельних печах концтаборів, був страчений у великих і малих "бабиних ярах". Громадяни світу й досі в неоплатному боргу перед тими мужніми людьми, яким судилося здобути Перемогу і тими, що загинули героїчною смертю на шляху до неї. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

8 – 9 травня українці доповнюють свій одяг червоним маком — символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні по всьому світові.

До Дня Перемоги у Старосинявській центральній районній бібліотеці організовано книжкову виставку-пам’ять «В нашій пам’яті - імена визволителів» . В експозиції представлені сучасні видання з історії України періоду Великої Вітчизняної війни. Це, перш за все, двотомне видання історичних нарисів «Україна в Другій світовій війні: погляд з XXІ ст.», в якому висвітлюється широке коло питань одного з найбільш драматичних періодів історії України – періоду Другої світової та Великої Вітчизняної війни, історично-меморіальні видання «Книги Пам’яті України та Хмельницької області», Книга пам’яті воїнів-євреїв, загиблих під час Великої вітчизняної війни». Також представлені до уваги книги А.В. Кузнєцова «Бабин Яр», В.Дмитрук «Вони боролися за волю України» та багато інших. Книги, альбоми, збірки, газетно-журнальні статті, які представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

Всіх бажаючих, хто цікавиться цією темою, запрошуємо до бібліотеки.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 430 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0