Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Ярмарок бібліотечних ініціатив «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»
Ярмарок бібліотечних ініціатив «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади»

26 вересня 2017 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся ІХ Форум бібліотекарів Хмельниччини, в рамках якого проходив Ярмарок бібліотечних ініціатив «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади». Старосинявщину представляла Олексіївська сільська бібліотека-філіал із експозицією «Орієнтуємось на потреби громади». За допомогою фото, рекламної продукції нових послуг, видавничого матеріалу бібліотека презентувала послуги, які найбільш популярні серед місцевої громади. На плакаті «Туристична Пилява запрошує» були представлені світлини про послуги бібліотеки направлені на розвиток туризму рідного козацького краю та популяризацію історичного минулого. Доповнили експозицію роботи учасників клубу за інтересами «Господарочка», який діє при бібліотеці. Це вироби з бісеру, вишивка, випічка. Також представлені роботи дітей з обмеженими фізичними можливостями, які є активними користувачами бібліотеки.

Переглядів: 14 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0