Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Година милосердя «Запроси у душу тепло»
Година милосердя «Запроси у душу тепло»

Кожна людина хоч раз в житті зустрічала на вулиці незрячого. Таких людей ми впізнаємо по сонцезахисних окулярах та білій тростинці в руках. Хочемо цього чи ні, але ми завжди помічаємо поряд з собою людей з обмеженими фізичними можливостями. Кожна категорія таких людей має свою знакову систему, що нагадує нам про те, що ці люди потребують нашої допомоги. У незрячих таким знаком є біла тростина.

31 жовтня 2017 року в читальному залі бібліотеки відбулась година милосердя “Запроси у душу тепло” з нагоди Міжнародного Дня білої тростини, на яку запрошені жителі об’єднаної територіальної громади з глибокими аномаліями зору. У заході взяли участь голова Летичівської ТПО УТОС П. Леськов, заступник селищного голови С. Лакуста, заступник голови райдержадміністрації О. Ліщишина, лікар-офтальмолог ЦРЛ А. Колесник, головний спеціаліст відділу Старосинявського бюро правової допомоги О. Куцоконь, директор ЦБС О.Іванець і члени районної організації УТОС. Ведуча заходу бібліотекар першої категорії відділу обслуговування Н. Данілкович розповіла про історію створення організації УТОС та закликала присутніх приділяти увагу до проблем людей з вадами зору, виявляти людяність, милосердя, доброту та матеріальне сприяння у вирішенні питань соціальної реабілітації і захисту незрячих.

Переглядів: 13 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0