Головна » 2018 » Февраль » 6 » "Герої живуть поряд із нами"
"Герої живуть поряд із нами"

31 січня 2018 року в Цимбалівській сільській бібліотеці-філіалі відбулась зустріч з учасником АТО Станіславом Олятовським, "Герої живуть поряд із нами», на якій була присутня учнівська молодь та небайдужі жителі села. Зустріч організована з метою вшанування пам'яті тих, хто загинув на полях боїв з ворогом, ознайомлення учнівської молоді з учасниками АТО, які живуть в рідному селі, виховання моральних чеснот, стійких рис характеру, почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм, надання можливості відчуття особливої цінності миру і спокою у світі, важливості таких понять як милосердя, підтримка та співчуття. Під час зустрічі відбулось спілкування між учнями і воїном- земляком. Учасникам заходу було цікаво послухати розповіді про мужність і героїзм українців, які боронять східний кордон нашої держави.

Учні Ковальчук Віка, Дюх Катя, Томашевська Оксана, Бегян Настя читали вірші про подвиги українців в наші дні.

На завершення зустрічі бібліотекар Макеєва Валентина Дмитрівна звернулась до учнівської молоді: « Кожного дня, щогодини Україна завдяки чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про них писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов´язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої із терористами, найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин, дітей».

Переглядів: 404 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0