Головна » 2017 » Апрель » 3 » «Формула успіху сучасної бібліотеки»
«Формула успіху сучасної бібліотеки»

31 березня 2017 року в читальному залі бібліотеки відбувся семінар на тему: « Формула успіху сучасної бібліотеки», на якому директор ЦБС Іванець О.М. розповіла про майбутнє публічних бібліотек та їхню роль в інформаційному суспільстві, а також наголосила на виконанні плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 -1921 років, 500-річчя Реформації, Року Японії в Україні. Розглядалися консультації: «Суспільна значущість бібліотеки, її імідж серед користувачів», «Місце центральної районної бібліотеки в житті громади», «Виховання інформаційної культури дітей в сучасній бібліотеці», які провели провідний методист ЦРБ Шамрай Н.В., завідуюча відділом обслуговування ЦРБ Лукачек Н.В., бібліотекар 1 категорії РДБ Луценко М.Д.. Провели віртуальну екскурсію «Найвидатніші і найкрасивіші бібліотеки світу». На завершення відбувся бібліовернісаж на тему «Є ідея…», на якому сільські бібліотекарі представили власне бачення розвитку сучасних бібліотек, ідеї, мрії та побажання.

Переглядів: 564 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0