Головна » 2017 » Февраль » 21 » День Героїв Небесної Сотні
День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в нашій державі відзначили річницю трагічних подій на Майдані, вшанували Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року). Три роки тому найактивніші українці відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно висловлювати свою думку, відчувати себе громадянами. Люди різного віку, професій, віросповідань з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своєї держави.

Цього дня у селищі Стара Синява відбулися заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО. Вклонитися пам’яті бійців і віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність України прийшли керівники селищної ради, райдержадміністрації, районної ради, учасники антитерористичної операції, волонтери, працівники установ і організацій, представники політичних партій, релігійних конфесій та небайдужі громадяни.

Священик української церкви благочинний Старосинявського району Олег Макаровський відправив богослужіння для урочистого поминання загиблих та прочитав спільну молитву за Україну.

Учасники заходу під композицію "Плине кача", яка стала сумним символом пам'яті полеглих захисників України, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти тим, хто ціною власного життя виборював право на краще майбутнє України.

Працівники центральної районної бібліотеки теж взяли участь у даних заходах, а також в бібліотеці з метою увічнення громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, європейське майбутнє України представили книжкову експозицію «Майдан у книгах», яка викликала великий інтерес у користувачів.

Переглядів: 666 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0