Головна » 2017 » Грудень » 4 » Cемінар-практикум «Впровадження УДК в практику роботи бібліотек системи»
Cемінар-практикум «Впровадження УДК в практику роботи бібліотек системи»

1 грудня 2017 року в бібліотеці проведено семінар-практикум «Впровадження УДК в практику роботи бібліотек системи». Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №177 «Про припинення використання ББК та впровадження УДК» в бібліотеках України для класифікації документів запроваджується міжнародна класифікаційна система – Універсальна десяткова класифікація (УДК). Провідний бібліотекар Налитко Н.С. ознайомила присутніх із загальною характеристикою, структурою УДК, доповненнями до таблиць та вдосконаленою методикою індексування документів. Від того, наскільки правильно та розширено висвітлена цифровими індексами наукова праця, залежить те, як точно вона буде розкрита перед користувачем у каталозі, на полиці. Працівники бібліотек мали змогу розглянути на практиці приклади індексування деяких відділів.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 35 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0