Головна » 2018 » Ноябрь » 26 » Бібліотеки Старосинявщини взяли участь у акції "Згадаймо поіменно"
Бібліотеки Старосинявщини взяли участь у акції "Згадаймо поіменно"

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Бібліотеками Старосинявщини проведено ряд заходів по відзначенню 85-ої річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв. Проведено: виставка – нагадування «На Хресті голодомору» (ЦРБ, РДБ, бібліотеки-філіали); година скорботи «Згадайте нас – бо ми ж колись жили. Зроніть сльозу, і хай не згасне свічка» (Пасічнянська бібліотека-філіал);день скорботи «Запали свічку пам’яті” (РДБ , Олексіївська бібліотека –філіал); огляд літератури «Голодомор – шрам на серці людства» (Пишецька бібліотека-філіал, Лисанівська бібліотека-філіал);година пам’яті«Минуле стукає в наші серця» ( Паплинецька бібліотека –філіал, Сьомаківська бібліотека –філіал);день пам’яті «Розп’ята душа на хресті і всевишньої печалі»( Заліссянська бібліотека –філіал, Паньковецька бібліотека –філіал) та ін.

Вшановуючи нетлінну пам'ять мільйонів співвітчизників, в тому числі і наших земляків бібліотеки – філіали взяли участь у акції «Згадаймо поіменно». Учасники акції протягом 3 днів зачитували імена невинно убієнних.

Переглядів: 405 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0