Головна » 2017 » Жовтень » 2 » «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця»
«Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця»

Книга – ключ до знань, джерело мудрості та дзеркало життя, а бібліотекар – хранитель культури, традицій, історії рідного краю. Вже стало доброю традицією кожного року 30 вересня святкувати Всеукраїнський день бібліотек. Цього року напередодні свята в читальному залі бібліотеки відбулося урочисте зібрання «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця», на якому були присутні керівники Старосинявської селищної ради, бібліотечні працівники, читачі та ті, хто любить і шанує книгу. Із професійним святом бібліотекарів привітала заступник селищного голови Лакуста С.В., яка наголосила на тому, що сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського суспільства і саме від бібліотекарів залежить виховання підростаючого покоління. Світлана Віталіївна вручила грамоти кращим бібліотекарям за сумлінну працю. Подякували бібліотечним працівникам за працю начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму селищної ради Німець Б.П. та директор ЦБС Іванець О.М. Із професійним святом бібліотекарів також привітав депутат районної ради Маліновський М.Й. Провідний методист ЦБС Шамрай Н.В. відзначила працю бібліотекарів у 10 номінаціях. Ведучі заходу методисти районного Будинку культури Ткачук З. В. та Поліщук О.І. з нагоди свята сказали теплі слова про ветеранів бібліотечної справи, побажали успіхів у роботі новим працівникам, які нещодавно прийшли працювати у бібліотечний колектив та подарували музичні вітання. Цього дня у бібліотеці було багато квітів, звучали теплі слова вдячності бібліотекарям за працю та побажання щастя, здоров’я, миру, оптимізму та натхнення.

Переглядів: 34 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0