Головна » 2017 » Жовтень » 30 » «Бібліотечне обслуговування – нова реальність»
«Бібліотечне обслуговування – нова реальність»

27 жовтня 2017 року в читальному залі відбувся веб-майстер-клас «Бібліотечне обслуговування – нова реальність» для бібліотечних працівників ОТГ, який провели фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки. Учасники майстер-класу ознайомились з досвідом роботи відділу виробничої літератури щодо нових форм у роботі з користувачами та мали можливість переглянути презентацію завідуючої відділом виробничої літератури Босюк О.А. «Нові форми бібліотечної роботи на прикладі відділу виробничої літератури Хмельницької ОУНБ». Крім того, отримали консультацію у формі презентації «Сучасні веб-форми роботи з користувачами», яку надала зав. відділом мистецтв Томаля Н.В.

По закінченню майстер-класу у бібліотекарів виникло багато запитань щодо новітніх форм обслуговування користувачів, на які фахівці обласної бібліотеки надали вичерпні відповіді та практичні поради.

Переглядів: 79 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0