Головна » Архив материалов

21 листопада український народ вшановує пам’ять героїв Революції Гідності та Свободи. Навіть після того, як минув час, важко чітко сформувати, як стався Майдан листопада 2013 – лютого 2014 років. Безперечно, усім нам розібратись у ... Читать дальше »

Переглядів: 254 | Добавил: Світлана | Дата: 19.11.2020 | Комментарии (0)

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. І коли насильств ... Читать дальше »

Переглядів: 221 | Добавил: Світлана | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

«Цікаве мовознавство»

Здавалося б, усі ми знаємо мову ще з колиски, вчимо її у школі, користуємося щодня, але мова – складна річ, що приховує від нас чимало таємниць. Розкрити їх, пірнути на дно океану, в її глибини нам допомагає цікава й чарівна галузь знань – мовознавство. А чи знаєте Ви скільки мов існує на світ ... Читать дальше »

Переглядів: 230 | Добавил: Світлана | Дата: 11.11.2020 | Комментарии (0)

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Воно було започатковано 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 "Про День української писемності та мови" на підтримку "ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства".

... Читать дальше »

Переглядів: 186 | Добавил: Світлана | Дата: 11.11.2020 | Комментарии (0)

Бібліотека — це зосередження мудрості віків і сховище знань людства. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії і знань, що дозволяє нам бути культурними людьми.

... Читать дальше »

Переглядів: 206 | Добавил: Світлана | Дата: 19.10.2020 | Комментарии (0)

До 1032 річниці хрещення Київської Русі в бібліотеці організовано книжкову інформаційну поличку, яка знайомить з цікавими фактами появи християнства на українських землях.  У 986 році Володимир Великий приймав послів від католиків до мусульман та іудеїв. Вони пропонували князю прийняти свою віру. ... Читать дальше »

Переглядів: 289 | Добавил: Світлана | Дата: 27.07.2020 | Комментарии (0)