Головна » Архив материалов

5 лютого  2021 року проведено методичний день

для працівників централізованої  бібліотечної системи.  Відкрила  навчання директор ЦБС Ольга  Іванець, яка розповіла про роботу бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи, підвела підсумки роботи бібліотек ЦБС за минулий рік та  звернула увагу на основні завдання б ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 179 | Добавил: Світлана | Дата: 05.02.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні, 2 лютого минає 120 років від дня народження українського прозаїка та перекладача Валер’яна Підмогильного. З цієї нагоди працівники районної бібліотеки оформили літературну викладку «Винний у любові до України» про життя та діяльність письменника. Із 36 років життя цей оригінальний письменник понад 18 присвятив літературі, залишивши по собі цікаву спадщину: понад двадцять оповідань, три повісті ,два романи, декілька літературознавчих розвідок. Ще донедавна це ім’я належало до «призабутої спадщини». Але крига забуття скресла. Творчіс ... Читать дальше »

Переглядів: 181 | Добавил: Світлана | Дата: 04.02.2021 | Комментарии (0)

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих біля залізничної станції Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.< ... Читать дальше »

Переглядів: 179 | Добавил: Світлана | Дата: 28.01.2021 | Комментарии (0)

22 січня Україна  відзначає державне свято – День Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Незважаючи на підписання доленосного документа, Україна не змогла тоді стати по-справжньою незалежною. Наступне возз’єднання українських  земель стало можливим 22 січня 1939 року, коли в місті Хуст офіційно відзначили День Соборності. Офіційно в Україні День Со ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1