Головна » Архив материалов

28 травня 2021року відбулась творча лабораторія «Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань серед користувачів». У навчанні брали участь  бібліотечні працівники громади. Як об`єднати теоретичні знання бібліографії, новітні інформаційні технології з практичним досвідом зі створення власних бібліографічних ресурсів, довідково-бібліографічного обслуговування і було основним завданням творчої лабораторії.

< ... Читать дальше »

Переглядів: 141 | Добавил: Світлана | Дата: 28.05.2021 | Комментарии (0)

23 травня  День Героїв  — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі ... Читать дальше »

Переглядів: 179 | Добавил: Світлана | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева. Помер 47-річний український поет у Санкт-Петербурзі, там його (на Смоленському кладовищі) спочатку і поховали. Але і друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета б ... Читать дальше »

Переглядів: 156 | Добавил: Світлана | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

20 травня 2021 року в читальному залі бібліотеки відбулася зустріч з майстринею-вишивальницею Лілією Скрипник, яка представила свої чудові роботи та розповіла про техніку, якою вони вишиті.

Переглядів: 332 | Добавил: Світлана | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

Колектив Старосинявської центральної  бібліотеки та бібліотеки для дітей щиро вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури - з Днем вишиванки! Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!  Вишиванка - це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – ... Читать дальше »

Переглядів: 163 | Добавил: Світлана | Дата: 21.05.2021 | Комментарии (0)

14 травня 2021 року відзначаємо 150-річчя від дня народження Василя Семеновича Стефаника, видатного українського письменника-новатора кінця ХІХ століття, реформатора ... Читать дальше »

Переглядів: 147 | Добавил: Світлана | Дата: 17.05.2021 | Комментарии (0)

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2021 році День матері в Україні відзначається 9 травня. День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, ... Читать дальше »

Переглядів: 151 | Добавил: Світлана | Дата: 07.05.2021 | Комментарии (0)

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 № 169/2015 в Україні щорічно 8 травн ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 139 | Добавил: Світлана | Дата: 07.05.2021 | Комментарии (0)

З нагоди Великодніх свят на площі селища працівники культури організували виставку Великодніх писанок, які створили власними руками. Жителів та гостей громади зачарували вироби своїм колоритом, різнобарв’ям та оригінальністю.

... Читать дальше »

Переглядів: 133 | Добавил: Світлана | Дата: 06.05.2021 | Комментарии (0)

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.
Святкувати Пасху в Україні почали наприкінці першого тисячоліття з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Iсус Христос воскрес рано-вранці, i це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом: то ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марiя Магдалина, Марiя, мати Якова  прийшли до гробу з ароматами, щоб обмастити тіло Iсуса, але побачили відвалений камінь i порожній гроб, i тод ... Читать дальше »

Переглядів: 161 | Добавил: Світлана | Дата: 06.05.2021 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 56 57 »