Головна » 2018 » Октябрь » 16

14 жовтня українці відзначають одразу чотири свята й пам’ятні дати, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці. Водночас на Покрову відзначають День українського козацтва. Також цей день символічно вважають датою створення Української повстанської армії. А з 2014 року в Україні 14 жовтня почали святкувати День захисника. Цього дня старосинявці також відзначали чудове свято - день селища Стара Синява. В рамках святкових заходів працівники центральної районної б ... Читать дальше »

Переглядів: 419 | Добавил: Світлана | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

15 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день білої тростини – символу незрячої людини. Це не свято. Це особлива дата, яка покликана спонукати людей згадати «зайвий раз» про те, що зовсім поряд з нами живуть ті, кого ми часто просто не помічаємо, а інколи відсторонюємося від них. Незрячі люди є і в нашому селищі, і в країні, і в інших державах.

12 жовтня 2018< ... Читать дальше »

Переглядів: 358 | Добавил: Світлана | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

9 жовтня в читальному залі  бібліотеки відбулася зустріч учасників АТО з представниками органів місцевого самоврядування, на якій піднімались питання, що найбільше хвилюють дану категорію жителів громади сь ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2