Головна » 2016 » Октябрь » 17 » 14 жовтня – День селища Стара Синява
14 жовтня – День селища Стара Синява

14 жовтня 2016 року на Покрову Пресвятої Богородиці старосинявці відзначали День селища Стара Синява. В цьому році вперше відбувся такий масштабний і насичений подіями захід. На центральній площі селища пройшли урочистості та святковий концерт. Селищний голова Віталій Здебський щиро привітав жителів громади зі святом, побажав віри у власні сили та міцного здоров’я. Також відбулися офіційні заходи з нагоди Дня захисника України, організовані районним військкоматом та спілкою учасників бойових дій АТО. Працівники центральної районної бібліотеки ознайомили жителів громади з літературою про рідний край, представивши розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Моя Старосинявщино прекрасна, краплинко української краси!», а також в оригінальній формі провели вікторину «Чи знаєш ти історію свого краю», визначивши переможців та кращих знавців історії рідного краю. Жителі селища мали можливість взяти участь у майстер-класі по гончарному мистецтві, котрий демонстрував гончар Сміховський В. із міста Шепетівки, з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, котрий демонстрували викладачі Старосинявського Будинку творчості школяра. Також відбулися різноманітні виставки картин, робіт із дерева та всіляких підручних матеріалів, персональна виставка картин Олени Франчук, конкурс «Караоке», конкурс малюнка на асфальті «Мій рідний край», різноманітні спортивні змагання та частування українськими стравами.

Переглядів: 743 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0